Jdi na obsah Jdi na menu
 


 


 

Staňte se členem hnutí NO!

Členem hnutí může být každý občan České republiky, je-li starší osmnácti let. 

Spojte se s námi!

 

 

Výpis hnutí naleznete na http://web.mvcr.cz/archiv2008/rady/strany/no.pdf


 

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

 

     
     

 

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re: členství

(Kopejtková, 10. 6. 2010 7:49)

A můžete mi tedy připomenout, k čemu jsem se upsala před dvěma lety zhruba touto dobou na Náměstí 1. máje? Jediné, co si vzpomínám, je, že to nebyla petice a že jsem vyplňovala nějakou přihlášku s osobními údaji, s kontakty ,a ke které jsem dávala i svojí fotografii....Děkuji

Re: re: členství

(No Name, 15. 10. 2010 17:51)

Aspoň vidíte, co je strana zač a příště si raději přečtěte, co podepisujete!

Členství v NO

(Pavel Nespokojený, 15. 10. 2010 17:36)

Členem NO se může stát snad jen někdo, kdo má hovno co na práci a nebo ji nemá vůbec díky své neschopnosti. Nebo bere nějaké navykové látky.

členství

(Petr, 6. 9. 2010 16:29)

Dobrý den! Spojíme se s Vámi přes Váš email.

otázka k členství

(Pavlína Kusbchová, 5. 9. 2010 11:52)

Dobrý den, mám také dotaz ohledně členství - když jsem se, stejně jako paní Kopejtková, před dvěma lety na cosi podepsala na nám. 1. máje v Chomutově, bylo mi řečeno, že tímto podpisem se stávám neaktivním členem NO, tj. že jsem členem NO, aniž bych musela platit příspěvky, navíc jsem před pár týdny obdržela telefonát se žádostí o kadidování za NO,tedy musím být mezi členy vedena, já bych ovšem ráda členství ukončila. Prosím tedy o vyrozumění o ukončení členství, nebo alespoň o zaslání kontaktu na někoho, s kým mohu o této problematice diskutovat na můj e-mail p.a.v.l.i.n.a.k@seznam.cz. Děkuji Pavlína Kusbachová

členství

(Petr, 13. 6. 2010 10:22)

Bohužel, nemáte zaplaceny členské příspěvky.

členství

(Petr, 9. 6. 2010 20:37)

Paní Kopejtková, je nám líto, ale nejste členkou hnutí NO.

ukončení členství

(Jaroslava Kopejtková, 9. 6. 2010 11:02)

prosím o zaslání odhlášky z hnutí na adresu Červenohrádecká 1544 Jirkov 431 11, velmi to spěchá, děkuji.

členství

(Petr, 26. 5. 2010 19:12)

Paní Svobodová, je nám líto, ale nejste členkou hnutí NO.

ukončení členství v hnutí NO

(Bc. Svobodová Šlajová Hana, 25. 5. 2010 9:11)

prosím o zaslání odhlášky z tohoto hnutí na adresu Borová 5137, Chomutov
Děkuji.

nepřehledný web

(opičan, 28. 4. 2010 0:12)

Dobrý den, musím říct, že jsem tu poprvé a celkem chápu reakci pana Klimenta. Na vašem webu je sice mnoho informací o vaší činnosti patrných na první pohled, ale vaše identita, myslím jako sdružení mi zůstává skryta. Nepůsobí to příliš dobře. Vlastně ani teď nevím komu píšu. Jakési Marii z jakéhosi sdružení Nespokojení občané. A to mi nestačí. Když sdružení řádně představíte a zpřehledníte web, tak se přinejmenším vyvarujete podobných dotazů, jako je tento. Pravděpodobně se tím i více zpřístupníte veřejnosti o což vám jistě také jde. Hodně štěstí :)

odpověď Jiřímu Klimentovi

(marie, 14. 4. 2010 14:38)

Pane Klimente,
jsme v politickém dění od roku 2007. Jsme naprosto čitelní, protože své názory vyslovujeme veřejně. O svých aktivitách informujeme na našich stránkách nebo na Facebooku. Z množství našich aktivit jsou naše cíle zcela zřejmé. Zvu Vás na 17.4. do Prahy na Václavské náměstí, kde budu o našem programu podrobně mluvit. Zřejmě jsou pro Vás čitelnější ti, kteří sice hodně píší, ale skutek utek´! Zvedáme lidi z pasivity a hodláme donutit politiky k deklarované odpovědnosti cestou ústavní. Těžko lze mluvit o pohodlnosti, máme za sebou přes 20 demonstrací a osobně jsem byla (nepohodlná) propuštěna z práce. Přesto jedeme dál!

Kdo proti komu?

(Jiří Kliment, 9. 4. 2010 20:40)

Děkuji za nabídku podpisu k petici. Po zralé úvaze jsem se rozhodl podpis nepřipojit.
Některé požadavky formulované na zdejším webu jsou asi správné a pochopitelné, jiné diskutabilní. To je normální. Co však nermální není je princip určité anonymity. Kdo anebo co jsou "nespokojení občané" ? Jde o občanské sdružení, zájmovou skupinu či zárodek další jediné spravedlivé a poctivé partaje? Anebo jde jen o prostor pro nespokojené? Nikde jsem nenalezl cíle, pravidla, stanovy či organizační strukturu . Pouhé výzvy k zapojení nejsou podle mne dostatečnou motivací.
Dále není jasné proti čemu je ono "hnutí" zaměřeno. Proti konkrétním osobám, stranám, institucím či úřadům? Anebo proti negativním jevům? Pokud ano - jedná se o tyto jevy jen od určité úrovně výše anebo snad v celé společnosti?
Nejsem přesvědčen že pouhým povykem lze něco změnit - naopak. Pokud je třeba proti něčemu zakročit ( a to myslím je) mělo by být jasné a zcela transparentní KDO a proti ČEMU. Myslím že je mnoho účinnějších způsobů jak prosadit změny. Nejsou tak pohodlné a vyžadují osobní nasazení. Proto asi nejsou tak oblíbené ....

t ak na každého stejný metr!!

(Martina, 25. 3. 2010 14:10)

z me strany by mě zajímolo čím bych mohla být prospěšná pro Vaši organizaci. Díky morálce, kterou jsou naši vládní činitelé schopni vymyslet jsem jako matka od dvou děti totálně na dně, jak finančně tak psychycky a dle mého úsudku už větší svinstvo jež je teď a zde existovat nemůže!!Chtěj nás dohnat k trestné činnosti, anebo k sebevraždě,, což by šlo, ale co moje děti?
S pozdravem Martina

Zlodějina na každém rohu

(Jaroslav Pekárek, 6. 3. 2010 18:39)

Tento režim nás vůbec něměl potkat.Absolutní anarchie a bezprávní stát.Banánová republika.

Revoluce

(Petr Kopec, Teplice, 19. 2. 2010 13:24)

Chce to nový 17. Listopad, ale v jiné režii, mladých a schopných lidí, kteří si to nenechají ukrást!!!
Proberte se lidé, vždyť Vám politici serou na hlavu.
Dá se to řešit jedině násilím, jinak s paroubkama ani s topolama nic nehne. Chce to VÍTR...

Petice už vás máme dost

(Jiří, 18. 2. 2010 8:04)

Dobrý den, vše co je v petici, bych podepsal, až na jedno - volání po tom, aby občané rozhodovali v referendech. Když se rozhlédnu v autobuse a vidím, jak většina lidí si čte bulvár, když vidím, jak pro mnoho lidí je jediným smyslem života konzum, tak si říkám, že snad ti hrozní zkorumpovaní politici by v referendech nerozhodli hůř než takováhle většina. V otázkách jako je americký radar navíc nelze rozhodnout bez informací, které normální člověk prostě mít nemůže. Takže až bude petice bez požadavku na referendum, podepíšu.

Pradlo.

(Jan Hromas Teplice, 7. 12. 2009 12:52)

Perte si sve spinave pradlo doma.Nema rad zelenorudohneda hnuti financovana z neznamych zdroju.S pozdavem ne zelenym.Mame vladu jakou jsme si zvolili a jakou si zaslouzime. .

Připojuji se!

(Eva Kožnarová, 17. 7. 2009 12:49)

Vážená paní Kindermanová i ostatní členové NO:
Ačkoli nejsem obyvatelka Chomutova, ba ani Severočeského kraje, chci se připojit k vašemu hnutí. Obdivuji Vaši osobní odvahu a hlavně vytrvalost, s kterou jste se pustila do boje s nešvary naší tzv.svobodné a demokratické společnosti, jichž se dopouštějí naši volení zástupci. Často si kladu otázku, jak a kde dát našim mocným najevo, že mne a mé spoluobčany jejich arogance a bohorovnost uráží. Nevím, jak na to a většinou skončím u kritických diskusí s přáteli.
Vaše aktivity jsou velmi konkrétní a hmatatelné, jsou založeny na na přesných rozborech situace a snaží se o nápravu. Proto se k vám připojuji a doufám, že aspoň tímto krokem mohu dát najevo svou nespokojenost se stavem věcí (nejen v Chomutově)a pokusit se udělat něco pro jeho zlepšení.

: ))))))))))))))))))))

( : ))))))))))))))))))))), 1. 3. 2009 15:31)

: )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))