Jdi na obsah Jdi na menu
 


 


 

Staňte se členem hnutí NO!

Členem hnutí může být každý občan České republiky, je-li starší osmnácti let. 

Spojte se s námi!

 

 

Výpis hnutí naleznete na http://web.mvcr.cz/archiv2008/rady/strany/no.pdf


 

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

 

     
     

 

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pozor na manipulaci

(Kindervajce, 22. 2. 2009 10:35)

Není mi jasné, proč všude figuruje - v médiích i na fotkách jen paní Kindermannová. Proč tu není stránka naši lidé včetně kontaktů? Tato koncentrace rozhodovaní, mluvení za organizaci a sezení na kontaktech vyvolává dojem, že jde o nastrčenou osobu, která bude mít většinu z místních hnutí pod kontrolou. Nechte do televize a jinde promluvit i jiné a zveřejněte na ně kontakty. To nasazení provokatérů diskreditující hromáždění může být taky řízené a účelové. Důležité je, aby aktivisté měli na sebe kontakty a nerezignovali a nenechali se znechutit, ať již za tím stojí Kindermannová nebo ne. Pojistěte se a vytvořte nezávislou databázi kontaktů, ať nemůžete být manipulovaní.

členství

(Martin Jan Tůma, 20. 8. 2008 15:05)

Dobrý den,
všechny Vás srdečně zdravím a svým způsobem Vám i držím palce. Znepokojuje mne zde však jedna věc, a to pokud se budu chtít stát členem Vašeho hnutí, rád bych věděl, kdo za tímhle hnutím stojí. Mám tím na mysli, kdo je ve výkoném výboru, kdo stojí v čele atd.

Byl bych velice rád, pokud by byly tyto otázky zodpovězeny na adresu jamota75@gmail.com

Děkuji

Včerejší demonstrace

(Ing.Václav Hrubý,CSc., 13. 6. 2008 10:53)

Včerejší demonstraci jednoznačně pokazil ten puberťák s patronami a vulgárním textem. Na stránkách Harryho se už zase objevily příspěvky na téma "už tam nikdy nepůjdeme". Idiotské také bylo to vystoupení s patronami. To přeřeknutí staršího zahrádkáře mne sice moc nenadchlo, ale zase mi tolik nevadilo, žil celý život v totalitě, zřejmě komunista, ale měl dobrou vůli, už se to stalo i v parlamentě. Prosím, pokračujte kritizovat umí každý, ale činy jste zvládli jen VY ! Nedejte se odradit a prosím pokračujte.