Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Email

nespokojeni@gmail.com

 

 

Tel.

603 179 494

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vyžírky

(petr, 20. 5. 2014 16:29)

jste obyčejné vyžírky které se snaží dostat lizu z peněz EU. Slibujete nemožné, nemáte šanci prosadit ani zvýšený příděl hajzlpapíru

Re: vyžírky

(Václav Princ, 12. 7. 2014 12:35)

Pane Petře, co jste udělal, abychom nebyli zadlužení tak, jako nikdy v naší historii, aby nebylo tolik korupce. Ze státního rozpočtu uniká 100 miliard Kč ročně. Stejnou částkou se rok co rok zadlužujeme. Do politiky lezou Kalouskové, Langrové, Topolánkové, Nečasové, Grossové a to je podle Vás dobře? Co navrhujete? Jak vybírat politiky mezi slušnými občany, kteří budou spravovat tuto zemi poctivě? Co konkrétně vyčítáte paní Kindermannové, co Vám slíbila a nesplnila? Nebo si mám myslet, že kritizujete všechno a sám neděláte nic? A jak máme rozumět tomu Vašemu hajzlpapíru? Vy si ho nemůžete koupit? O jakém přídělu to píšete?

Možno príležitosť na zmenu

(Ernest P., 31. 1. 2011 14:39)

http://www.paybox.me/r/epetruf
http://www.prelaunchmalaysia.com/epetruf
http://www.dxneurope.eu/330001151
http://www.Xyngular.com/epetruf

Ak nie pre Vás potom mladšiu generáciu vo Vašom okolí.

Príjemný deň

gratulace

(svobodova@eopru.cz, 18. 10. 2010 9:46)

Vážené kolegyně, gratuluji Vám k vítězství za naše hnutí v komunálních volbách a tím k postupu do zastupitelstva.
Svobodová Hana
(i pro mne bylo získaných 1012 hlasů milým překvapením)

tiskové chyby

(Mirek, 14. 10. 2010 8:30)

Opravte si prosím veškeré tiskové chyby a překlepy ve vašich tiskových materiálech. Myslím, že je to velká ostuda. A hned na první stránce tohoto webu, máte text bez diakritiky...ach jo.

pokračování

(Ficenec, 6. 6. 2010 10:42)

A tak se máme na co těšit.Po čtyřletém kalouskování na min.financí naroste státní dluh skoro dvojnásobně, nebudou na nic peníze a přiblížíme se Řecku mílovými kroky.Máme se skutečně na co těšit.Proto nesmíme připustit kalouskovinu v žádném oboru.

po volbách

(Ing Jiří Ficenec, 6. 6. 2010 10:38)

A tak máme po dlouho očekávaných volbách a myslím,že nám výsledky nepřinesou nic dobrého.Kalousek ministrem vnitra znamená,že ke konci volebního období nám bude kníže-předseda TOP 09-rozesílat složenky na dvojnásobnou částku cca 250 tis.Kč.On totiž dokázal za tři roky ministrování zvednout sekeru ve státním rozpočtu proti všem svým předchůdcům skoro 5x na 220 miliard za rok 2009.Při tom ve státní rozpočtu na rok 2009 "odhadl" shodek na 30 miliard,tedy se seknul "jenom" 7x.Skutečný odborník se může ve svém odhadu splést o max.20% dolů či nahoru.A jeho chráněnec Janota to zatím táhne podobně na schodek letos kolem 200 miliard.

odpověď Karlu Rosenbergovi

(marie, 24. 4. 2010 16:21)

Vážený pane,děláme tyto akce na základě toho, že je třeba veřejně pranýřovat věci, které nám už přerůstají přes hlavu. Bohužel, nejsme odbory ani za sebou nemáme statitisíce lidí, ale to nám nemůže zabránit tomu, abychom akce pořádali. Pokud nám chcete pomoci, Vaši aktivitu uvítáme a také Vás rádi přijmeme mezi sebe. Uvítáme každého, kdo je ochoten přiložit ruku k dílu! S radostí konstatuji, že se lidé přidávají.

Protestní akce 17.4. 2010

(Rosenberg Karel, 15. 4. 2010 15:56)

Važená paní, rádi bychom podpořili protestní akci svou přímou účastí dne 17.4.2010 v Praze. Bohužel se domníváme, že tato akce není dobře připravená, je zbrklá, unáhlená. I na méně důležitější akce byly vypravovány autobusy z celé republiky.O této Vaší akci mnoho lidí vůbec neví a nemít PC tak se to nedovím ani já. V každém městě měl být zajištěn koordinátor, celá akce měla být více zviditelněná a hlavně v dostatečném předstihu prezentovaná. Od nás ze Šluknovského výběžku by jelo dost lidí, ale v sobotu od nás jedou jen malé autubusy Quick, kde jsou sedadla jen pro poloviční lidi!!My jsme chlapi
trošku větší ale na případnou defenestraci jak dělaný. Navíc zjišťujeme, že na jiných www.stránkách je tato akce naplánovaná na 18.4. Buď v tom máte zmatek nebo se někdo pokouší roztříštit jednotu lidí a rozdělit případné masy demonstrujících.(Nebo tuto akci plánujete do dvou dnů?)
Také se domníváme, že nějakých 5 000- 6 000 lidí je pro protestní demonstraci velice málo. Až někdo bude chtít zorganizovat opravdovou akci s většinovou
účastí obyvatel bude to mít vždy těžší, protože lidé nyní odhodlaní ,už podruhé nepřijdou !!!!
Domníváme se, že akce měla být naplánovaná těsně před volbami a v dostatečně velkém předstihu.
Já s přáteli tuto akci do Prahy podpořit pojedu, přestože očekáváme spíše neúspěch.
Akce by měla mít podporu odborů,zastupitelstev, policie, a věřte, aby akce měla úspěch, nemůže se už jednat v rukavičkách a zvonit klíči. Mocní se svých dobře placených postů dobrovolně nevzdají a budou se bránit všemi prostředky, tedy i zbraněmi.
Takže, tak nebo onak , musí zákonitě dojít na fyzické sesazení vládnoucí garnitury a pro podobnou defenestraci,nemáte vůbec žádnou připravenost.

odpověď- svoboda

(marie, 14. 4. 2010 15:33)

Pravidla jsou nastavena pro snadnou manipulaci s lidmi,věcmi a hlavně s penězi.Proto se musí změnit základ: volební zákon, Ústava a zákony, které ochraňují darebáky z řad politiků a jejich nohsledů. Máme na to ústavní cestu, jen ji využít a donutit zákonodárce k podílu na změně! Proto zvedáme občany k aktivitě, v listopadu 89 mnozí ve změnu nevěřili taky!

manipulace

(svoboda, 13. 4. 2010 21:11)

ve vasem veku uz byste mohla vedet, ze se jedna o manipulaci a "ti novi" budou bohuzel opet zmanipulovani. Neb jde o zivot a pochybuji ze ti "novi spravedlivi" budou ochotni za to polozit zivot (co vy?)

podpora

(Brož, 12. 4. 2010 22:48)

Léta vedený "odboj" na hudební scéně. Proti politice, politikům, za práva zvířat, za naši zodpovědnost za planetu zemi.
http://needofactivity.com/NoA/REVOLVER.CZ.html
www.needofactivity.com

Důležité - systémový lék korupce

(Miloš Cach, 5. 4. 2010 20:11)

Dobrý den, jsem na veřejné zakázce okradený subdodavatel, s těmi podvodníky vedu právní spor a vím mnoho povodů které se na o půl miliardy předražené a ošizené, nekvalitní zakázce odehráli, ale co je důležité máme to co potřebují všichni jako vy...je to odborníky vytvořené zadávání veřejných zakázek res. zastavené korupce. Prosím podívejte se na www.vnitrostatnioffset.cz je to přesně ta věc na ketré můžeme odstartovat politickou a ekonomikou změnu. zavolejte mi na 737 708 311 děkuji. máme stejné cíle ale musíme něčím začít a sjednotit a offset je to ideální příležitost. www.stavebniteror.cz

Registrace.

(Marie Kindermannová, 7. 3. 2010 0:46)

Vážený pane Pekárku!
Vítáme Váš zájem o registraci u nás. Napište nám, prosím, na nocr@centrum.cz. Ozveme se Vám a domluvíme se.
Srdečně zdraví, Marie Kindermannová.

Registrace

(Jaroslav Pekárek, 6. 3. 2010 18:48)

Vážení mám zájem o registraci ve vaší straně.Bohužel jsem nenašel odkaz pro registraci.Poraďte mi prosím jak tuto operaci provést.
Děkuji J.P.

odpověď panu Davidu Bártovi

(Marie Kindermannová, 3. 3. 2010 17:07)

Dobrý den, pane Bárto!
Děkuji za pravdivá slova a také za podporu! Velmi rádi Vás uvítáme mezi námi. Pošlete mi, prosím, Váš kontakt na nocr@centrum.cz. Obratem se domluvíme na pobočce v Táboře. Velmi se těším na naši spolupráci. Se srdečným pozdravem Marie Kindermannová.

odpověď panu Josefu Hirschovi

(Marie Kindermannová, 3. 3. 2010 16:52)

Pane Hirschi,
nejprve Vám děkuji za upozornění na pravopisnou chybu, což mě mrzí, neboť jsem učitelkou češtiny. Mé texty opisuje náš webmaster, který učinil překlep a toto již odstranil.
Není pravdou, že před revolucí v této republice byli zlem všichni, jelikož pohled na dění byl ovlivněn propagandou a cenzurou. Pokud lidé toto volili, nevolili zlo vědomě!
Na druhé straně dnes, kdy média přece jen některé informace o zločinnosti politiků parlamentních stran přinášejí, někteří lidé zlo volí vědomě. Zdůvodňují to tím, že volí menší zlo. Nelze rozlišovat menší a větší zlo! Proto cesta z tohoto marasmu je nevolit žádné zlo! Dnešní doba není ideální ani z pohledu toho, že zde některé totalitní návyky přetrvávají. Např.: cenzura, likvidace oponentů, omezování svobody slova, propaganda největších stran, manipulace voleb (diskriminační 5% hranice, placené průzkumy atd.).
Není daleko doba, kdy zločinecké parlamentní strany u nás zaniknou!
Jsem velmi ráda, že se k nám přidává stále více lidí!
Mějte se hezky a srdečně zdravím, Marie Kindermannová.

Podpora

(David Bárta, 28. 2. 2010 17:09)

Dobrý den,rád bych tento projekt podpořil a mohu pomoci založit místní pobočku v Táboře kde žiji.Je pravda,že pro to co se nyní děje jsme opravdu klíčemi necinkali.Stát přišel díky ODS a ČSSD na buben a chtějí po nás abychom jejich diletantsví a neschopnost sanovali.Tak to v žádném případě.Dnes již žádný slušný člověk ODS ani ČSSD nevolí.Česko se stalo státem pouze pro elitářské skupiny a jedince,kteří nám kážou o svobodě a demokracii.Politici nespravováním státu zde udělali místo kde firmy legálně okrádají občany na cenách energií,plynu,ropných produktů atd.je zde legální lichva,kdo není gauner je v defenzivě.Bohužel si myslím,že končí doba kdy s politiky jednat v rukavičkách.tento projekt je pozitivní-jen si myslím že se nám vysmějí,příp.nás nechají fízlovat ale to není žádné překvapení.Plně se zapojuji do projektu a pokud budete mít zájem o pobočku v Táboře dejte prosím vědět.Nashledanou

Bohužel.

(Josef Hirsch, 28. 2. 2010 10:01)

Paní Kindermannová, s většinou Vašich proklamací z úvodní stránky souhlasím, ale ve spodní části přehledu komentářů jednoho voliče ODS nazýváte zlem (viz: 02.09.2009 - Kdo zlo podporuje, stává se sám zlem!).
Nelíbí se mi to, protože pak jsme v této republice zlo všichni, protože jsme kdysi volili komunisty. Připadáte mi jak anděl spasitel, který v situaci, kdy by měl získávat důvěru a sympatie, rovnou zavrhuje nevěřící. A to je ten důvod, proč Vám nevěřím.
A nevěřím Vám ještě z jednoho, přiznávám, že velmi malého důvodu. Na Vaší úvodní stránce máte v textu uvedeno: UKAŽME, ŽE NÁŠ NÁROD NENÍ TAK SKAŽENÝ JAKO JEHO POLITICKÁ REPREZENTACE!
Nezlobte se, ale jsem přesvědčen, že má být správně ZKAŽENÝ. Vím, že to není tragédie, mohlo se to stát, ale pokud jste opravdu PaedDr (což má něco společného se školstvím, jestli se nemýlím), tak by Vás to mělo trknout, a určitě byste tuto chybu mohla nechat opravit, je to přese jen úvodní strana. A to je ten druhý důvod, proč si mou důvěru nezískáte. Škoda, na první pohled to vypadalo slibně.
Mějte se hezky.
S pozdravem Josef Hirsch.

Upravit volební zákon.

(František Bloudek, 21. 2. 2010 13:55)

Dobrý den.
Často se apeluje na tzv. mlčící většinu, aby nebyli lhostejní, měli rozum, a šli k volbám, že jinak se změny na naší politické scéně nedočkáme. Jenomže ono nestačí mít pouze zdravý rozum. Je třeba mít i vhodné nástroje. Takovým nástrojem. a já se domnívám, že velmi účinným, by mohla být změna ve volebním zákoně, která by umožňovala voliči ve stranických kandidátkách místo kroužkování (přidělování preferenčních hlasů) škrtat ! Mnoho lidí by rádo volilo konkrétní stranu, ale protože na čelném, volitelném místě je umístěna provařená, voliči nepřijatelná osoba, tak k volbám raději vůbec nejdou. Nemá to z jejich pohledu smysl.
Variantou by mohla být kombinovaná úprava, t.j. moci jednoho kandidáta škrtnout a jinému dát preferenční hlas.
Navrhuji Vám proto rozšířit o tento můj námět svůj program. Děkuji za pozornost.

S pozdravem František Bloudek