Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Obrazek

Poděkování občanům.

Děkujeme všem občanům, kteří se nebáli podpořit svou účastí na demonstraci boj proti představitelům Magistrátu města Chomutova. Vážíme si hlavně jejich odvahy, která, jak se v dnešní době ukazuje, je spíše výjimečná. Zároveň též chceme poděkovat všem, kteří nám umožnili vylepení letáků. Svými postoji a podporou nás posilují v našem úsilí.Slibujeme, že vytrváme.

Na Husovo náměstí dorazilo asi 500 nespokojených občanů.Věříme, že toto číslo i nadále poroste. Podle petic, které podepisujeme je u nás drtivá většina nespokojených občanů, kteří nesouhlasí s kroky představitelů Magistrátu města Chomutova. Také nás potešila vlna solidarity proti odvolání ředitele Podkrušnohorského zooparku Chomutov MVDr. Přemysla Rabase.Je nutné se zajímat o dění v našem měste, vždyť naše pasivita a lhostejnost umožňují volné nakládání s majetkem města, kontroverzní a zájmová rozhodnutí ochuzující město a tím nás, občany!

Svými skutky potvrzují, že nejsou hodni být našimi zástupci! 

PaedDr. Marie Kindermannová

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

musíme vydržet

(Eva, 4. 7. 2008 20:35)

Paní Marie, děkuji Vám za Vaši práci v zájmu občanů CV. Nevěřím tomu, že by někdo z občanů CV postupoval jako Vy. Jste vyjímečná a to si zaslouží přinejmenším úctu. Vydržte!
Po prázdninách nasledanou.