Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Email

nespokojeni@gmail.com

 

 

Tel.

603 179 494

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Odpověď.

(Marie Kindermannová, 20. 2. 2010 9:57)

Dobrý den!
Akce se samozřejmě konala. Bohužel, díky cenzuře médií se o tom v televizi nedozvíte. Budeme velmi rádi za jakoukoli pomoc. Napište nám, prosím, Váš email na nocr@centrum.cz, abychom se mohli dále domluvit.
Děkuji!

Další informace o akcích se dozvíte také na
http://www.facebook.com/group.php?=info&gid=200944514792#

dotaz

(marie široká, 19. 2. 2010 15:44)

dobrý den zdravím vás a jen se chci zeptat, z časových a hlavně pracovních důvodů jsem se bohužel nemohla zúčastnit čtvrteční akce na václavském náměstí --- konala se tato akce? snažila jsem se zjistit, jestli o této akci informovala média hlavně tv ale nezjistila jsem nic... děkuji za odpově´d a přeji vám ve vašem snažení hodně štěstí a zdaru pokud by jste měli zájem o nějakou pomoc či podporu velmi ráda pomůžu vždyť tady už se nedá žít... zdraví marie široká konopářský svaz české republiky www.konopi.info

protest

(Bezdomovec, 11. 2. 2010 18:58)

Bohužel, nemohu se zučastnit protestu, protože je to pro mne daleko. 165 km. Když jsem chodil do školy, kladl nám pan profesor/ na naši škole pan Ing/ abychom se naučily rozpoznávat dvě veličiny,a dokázali je rozlišit. Je to: příčina a následek. Součastná situace je následek. Příčina je v tom, že si naši politici uvědomili,že si mohou dělat beztrestně vše, co chtějí. Velká část je kryta imunitou.Velká část politiku je namočena ve skandálech, jezdí opilí, nedodržuji zákona atd. A hlavně lžou. Pan Janota žádný usporný balíček nevymyslel. Nasypal každému kolik si řekl, a aby to zamaskoval zkrátil mat. příspěvěk, provedl něco s daněmi ats. To provedl v době, kdy nás politici straší, že za dvacet let nebude kdo dělat na duchodce. Určitě toto opatření ovlivní porodnost. Samozřejmě jsou navrhovaná i další optření.Měli by jít politici příkladem , měli sami sobě snížit odměny , asi tak na polovinu i tak jím zbyde dost , aby uherák zakusovali čabajkou. Najdete pí.Kindermanová za ně náhradu. Najdete v této společnosti skupinu lidí,kteří budou brát službu lidem/politiku/ jako čestnou povinost. Mnohokrát jsem slyšel názor, že si nejsme schopni sami vládnout. Nevíte náhodou kdo řekl nelhat a nekrást.

odpověď

(Václav Schaller, 11. 2. 2010 15:01)

Je mi tolik, že pamatuji všechna příkoří od druhé světové války.
Je mi tolik, že na Vaše pozvání do Praha nepřijdu.
Je mi tolik, abych se přiznal, že na tyto umělce mne nenalákáte.
To co píšete je pravda, ale máme záruku, že právě Vy to myslíte s touto republikou vážně.
Kolik se jich za tu dlouhou dobu o to snažilo a skončili u své vkladní knížky.
Jednoduše a prostě, v tomto národě jsme dospěli tou pečlivou výchovou k tomu, abychom již nevěřili nikomu a ničemu.
Je mi líto co se tady děje. A ze skušenosti Vám mohu sdělit, že tento ordung, který jsme si tady nechali vytvořit, bude velmi složité odstranit.
Recept by na to byl, ale mám obavy, že ho zde nemohu prezentovat.
A ty Vaše demonstrace mne připomínají zvonění klíčema před dvaceti lety. Dnes na ně mnoho lidí nenachytáte. To je cesta k ničemu.
Známe přece všichni naše oblíbené přísloví: Nekecat a dělat.

Zkouška politiků

(Karel Nuhlíček, 25. 1. 2010 16:09)

Se znalostí toho,že máte zkušenosti s oslovováním velké skupiny lidí,tak si myslím,že by bylo dobré Nahodit tema,aby rodiče-ale hlavně matky,které vychovávají nepřizpůsobivé a do školy nepřipravené potomky a berou peníze "na výchovu"a tyto peníze vlastně zneužívají,musely jít,třeba na 4 hodiny denně pracovat pro obec kde bydlí,aby měly nárok peníze dostávat.Kdo v tomto státě dostává peníze zadarmo?Tito lidé z peněz danových poplatníků!

výzkumníci a krize

(Navrátil Josef, 21. 1. 2010 19:36)

Čtěte toto -> http://www.hypothesis-of-universe.com/docs/n/n_229.doc

a toto : http://www.hypothesis-of-universe.com/docs/u0/u0_108.doc

okraden rok 48 - rok 06

(Hammer, 20. 1. 2010 11:36)

Dobrý den,
nevím jak začít ale trochu popíšu naši rodinu. Moji prarosiče měli statek,řeznictví a restauraci na malé vesnici. Prarodiče zaměstnávali i pomocníky na statku. Nástupem komunistů a zabavování majetků roku 48 naší rodinu potkalo. Byl nám zabaven veškerý majetek. Komunisté funkční usedlost nechali zlikvidovat. Moji rodiče za totality museli držet pusu a krok. Ve straně nikdy nebyli. Druhé okradení přišlo v roce 2006 kdy komunistická firma Tchas nezaplatila za provedené stavební práce a uvedla moji rodinu do sekundární platební neschopnosti vůči věřitelům. Byl mi zabaven majetek přesahující 2,5mil. Od roku 2006 informuji média, úřady, vlády a presidenta. Bez zájmu. Proč by také byl zájem, když zjistíte, že Klaus loboval zločinecké firmě společnou cestou do Polska a následně je tam ředitel zavřený za úplatky za uhlí. Firma se jmenuje Tchas Ostrava, od tud pochází Topolánek "velmi blízký člověk této skupiny" Pecina v UOHS - taktéž Ostrava několik pokud na firmu Tchas schodil ze stolu, Tošenovský, Zeman a jeho důvěrný poskok Kůča - zjískali od Tchasu velmi výhodně nemovitost v Ostravě za výměnu lukrativní zakázky, které následně jsou předraženy, ale zároveň Tchas neplatí dodavatelské firmy "vše mohu doložit" zakladatelé Tchasu dva příslušníci státní bezpečnosti Daněk a Lašák. V roce 2006 se připravuje prodej Francouzům a je potřeba dostavět sídlo za 100mil jako sídlo Tchasu. Do roku 2007 Tchas vykazujě zisky následný rok co už firma patří Francouzům a STBáci mají ve firmě pouze 10% je firma ve stráte 600mil. Gauner, který toto zlo páchal dnes stejné zločiny provádí ve firmě VOKD a.s. jmenuje se PACLT JAROSLAV. To jen na úvod o našem okradení komunistickou elitou. V současné době jsem bezdomovec, neplatím daně, nemám nic.
Vladislav Kladivo

pocit bezmoci

(adela, 17. 1. 2010 11:59)

opět lidé rezignují,pocity bezmoci při jednání na jakémkoliv úřadě či u lékaře korupce nebývalého rozměru, mafie operují bez obav.Země je zcela vyrabovaná, českému národu již většina místního bohatství nepatří. Systematicky pošlapávána práva a lidskost.Výraz jako je budoucnost národa a vlastenectví byly zcela vymýceny ze slovníku.Sama nevidím naději,ale připojuji se

Kdy a jak co vlastně bude?

(Jaroslav, 16. 1. 2010 8:45)

Stejní lidé, stejní politici, stejné chyby až blbosti při vládnutí - viz. Náhubkový zákon aj. My lidé jsme jaksi mimo ať volíme nebo ne, protože tu není žádná morální strana.

co dál?

(Pavel, 14. 1. 2010 15:01)

Dobře. Politici jsou parchanti, kradou,lžou atd. atd. atd. atd. vyhodíme je!! A CO DÁL? Kdo povede tuto zemi lépe? Archanděl Gabriel a jeho suita andělů? Zavést "přechodně" totalitu je naprostý nesmysl, už to v dějinách x krát bylo. Tudy cesta prostě nevede. Už tu byla aktivita jménem "Děkujeme, odejděte!" a skončila na tom samém. Co dál?

přechodně jiný režim

(Dalibor, 14. 1. 2010 13:39)

Protože současní politici a pracovníci státní sféry jsou spojení s velkou korupcí, která jim přináší horentní zisky nemohou mít zájem o změnu ke skutečné demokracii v ČR.
Jak mohou tito politici napravit současný zkorumpovaný "demokratický"systém ?
Pryč s dnešními politiky, kteří dostali republiku a tím každého občana do obrovského zadlužení?
Doporučuji přechodně zavést totalitní režim, a likvidovat darebáky a lumpy.

Rád bych Vás požádal o podporu

(Dobrý den, 12. 1. 2010 0:36)

Dobrý den
Rád bych vás požádal o podporu pro ty, kteří mají možná stejné nemoci jako vy a vaši blízcí, ale státní moc je kriminalizuje za léčbu konopím.
Česko má největší světové vědecké kapacity, ale pacienti jsou vláčeni po soudech jako ve středověku jako nějací zločinci a od nového roku se situace ještě zhoršila. Drogové a farmacetucké mafie mají zajisté radost, ale když dřív za množství sušiny konopí z 5 rostlin byla nejvyšší sazba 5 let, dnes je 8 let. Přitom řadě pacientů těch 5 rostlin taktak stačí.
Chcete li nás podpořit, navštivte www.konopijelek.cz
Konopí je účinný, bezpečný a levný, a proto zakázaný lék.
Může se to týkat i vás. Děkuji za váš zájem.
Dušan Dvořák, předseda odborné společnosti Konopí je lék

Je to o kulture

(Libor SVOBODA, 7. 12. 2009 13:08)

porad chodime okolo, ne a ne to "rozlousknout". Mam pocit ze se argumenty - urcite spravne - pohybuji v detailni urovni a nepostihuji celek. Je dobre kdyz se ti "zli" dostavaji do konfliktu s nami dobrymi, ze jim jsme neustale v patach. Bylo by jeste lepsi kdyby bylo dosazeno stavu kdy "zlym" bude v patach nejaka absolutni sila, pred kterou se jim bude tezko klickovat. Za casu Svateho Vaclava tu spinavou praci delal buh. Buh, neboli kulturni dedictvi lidstva. Neni treba nic vynalezat, nasi predkove SI JIZ S TIM DOSTATECNE LAMALI HLAVY a nam prislusi RESPEKT A SNAHA O KONTINUITU.

KAM SE TEN RESPEKT A KONTINUITA VYTRATILY? DOBRE, vykorenil je bolsevik... Ale proc SE TO DNES NA 150% NEDOHANI? Neslysel jsem ani jedineho prislusnika elity jako treba V. Havla na tenhle kulturni vypadek poukazat.

Ti "zli" jsou preci take obcane CR. JAK JE MOZNE ZE JIM NEPRIJDE NEVHOD SKODIT ZEMI KDE SE NARODILI A KDE SE RODI JEJICH DETI? JAK JE MOZNE ZE SKORO CELY NAROD NAD TIM MAVNE RUKOU?

Jsou spatne vychovani. Nevi ze zajem celku je “lepsi” nez jejich privatni zajem.

V jejich moralnim profilu chybi RESPEKT A KONTINUITA. Zjednodusene: KULTURA

To co vidime kolem sebe je DEFICIT KULTURY.

Na vsech urovnich. Ve skolach... V rodinach...

A co tatik. Jak se na tomhle poli cini? V 90% casu se vyziva ve svych excentrickych pseudoekonomickych a pseudoekologickych nikomu prospech nenesoucich nazorech. Rekl tento zastance volneho trhu jedinkrat do televize ze noseni naturalii lekarum (30% klientu v Praze) narusuje fungovani trhu a ze se to v zabehnutych ekonomikach poklada za neco velmi podivneho?

Obcan musi byt poucen co je dobre a co ne. NIKDO MU TO NERIKA. KULTURA BYLA VYKORENENA A NEOBNOVUJE SE s adekvatnim usilim.

Zde bych zacal. Obnovit kulturu. Aby obcan vedel co je spatne a nasel odvahu proti tomu vystoupit. Aby chapal ze kdyz to neudela, jsou jeho kazdodenni snahy o jeho lokalni prosperitu odsouzeny k nezdaru.

KULTURNI OBNOVA. Proc vzhlizime k Zapadu a zavidime mu prosperitu, dari se nam vice mene na ni parazitovat, ale nic vic... POSTAVILI KULTURU NA NEJVYSSI PRIORITU. Nasinec obcas nechape proc si prislusnik te ci one elity "tak komplikuje zivot jakymisi zasadami" ZDE JE JADRO PUDLA.

Je treba i u nas dosahnout stavu kdy prislusnik elity BY PRECI NEMOHL POSKODIT SVOU VLAST Z JAKEHOKOLI DUVODU. Jaka mame kriteria pro vyber elit? Popularita?
Pokud se u nas muze stat premierem vexlak s nedodelanou maturitou, mely uz DAVNO SVITIT VSECHNY VYSTRAZNE KONTROLKY. Neni to jeho chyba ze se tam vubec cpal. On za to nemuze, on nema maturitu takze neni schopen soudneho jednani. Je to KULTURNI DEFICIT naroda ktery to dopustil.

Je to o kulture. Je pred nami hodne, hodne prace. Prejme si k ni hodne kuraze!

Libor SVOBODA, Brandys nad Labem

....

(...., 5. 12. 2009 18:48)

Primátorka Chomutova Ivana Řápková opět udeřila proti neplatičům. Po té, co prohrála všechny soudy týkající se předešlých exekucí, kdy se snažila odebrat dávky, které ze zákona exekuci nepodléhají, před tím, kdy ji ještě čeká soud, kdy je obviněna z porušení zákona na ochranu osobních údajů, který měla porušit tím, že umožnila natáčení, tedy zveřejnění identity osob, které jsou příjemci dávek a kterých majetek měl být exekuován, konečně zvolila řešení, které ji připomínali všichni její oponenti, oponenti jejího postupu, nikoliv oponenti podstaty věci, včetně mé maličkosti.

Nyní se ozývají hlasy, že Řápkové fandí. Ty stejné hlasy ji fandily i před tím, někteří z nich dokonce označují konečný výrok soudu v této věci za zaujatý a prostě špatný. Dokonce jsou i slyšet názory, že jestliže někdo sám porušuje zákon, nemá právo vůči sobě samému na zákonnou ochranu.

Já Řápkové nefandím. Důvod je prostý a jednoduchý. Fandí někdo z nás nějaké úřednici například České spořitelny, která má na starosti vymáhaní splátek půjček a úvěrů? Fandíme někdo pracovnici nějaké obchodní společnosti za to, že obesílá obchodní partnery upomínkami a dosud nezaplacené pohledávky předává k vymáhání právnímu oddělení?

Řápkové není proč fandit. Začala jen konečně dělat svou prací, za kterou je placena z našich daní, tak ji dělat má, tak jak je její povinností. Není tedy důvodu ji fandit za běžné pracovní úkony, naopak, je třeba takové plnění vyžadovat. Je třeba se také tázat na důvody, proč Řápková nechala dluhy narůst do tak obrovitých rozměrů a též kdo a jak uhradí chomutovské radnici náklady na prohrané soudní spory v této cause.

Řápková jako manažerka selhla. Její selhání bude stát radnici několik desítek tisíc korun. Jak se primátorka postaví ke svému vlastnímu selhání? Přijme za něj odpovědnost? Jak by se kdokoliv z nás stavěl k selhání, kdy vinou našeho podřízeného přijde naše privátní společnost o částku v řádu desetitisíců?

Nevím jestli se dočkáme toho, že by si Ivana Řápková posypala popelem hlavu a s nejbližší výplatou odešla do pokladny radnice a uhradila tak výdaje, které městu vznikly nezákonným postupem, jehož ona byla režisérkou. Vím ovšem jedno. Škoda, která radnici vznikla padá jednoznačně na primátorku a měla by být na ní vymáhána.

Pošle nakonec Řápková své vlastní exekutory i k sobě domů? Nebo tady už neplatí právo pro všechny? Tady už neplatí ono padni komu padni?

JE POTŘEBA ZAČÍT S AKTIVNÍM NASAZENÍM

(Vladimír Patera, 23. 11. 2009 19:45)

Zdravím Vás,
chci pomoci s rozšířením a podporou názorů, které toto hnutí zastavá. Myslím, že je v těchto dnech právě ten správný čas...Nejsem z Chomutova, ale z Kladna a chci začít konečně "něco dělat", aby bylo jasné, že nejsme žádné stádo a není možné, po zvolení, aby si politik myslel, že křeslo má na uvedený počet měsíců, které mu nabízí volební systém.... Návrhů je celá řada...Teorie je potřebná, ale měla by začít také praxe....
Prosím, zašlete mi základní informace o tomto hnutí... Bylo by asi také zapotřebí změnit a "zprůhlednit" tyto stránky, aby bylo hned zřejmé, že se jedná o dobrou věc a čisté myšlenky....Rád s nimi pomohu ;-)...Můj kontakt je: vlapatera@centrum.cz, tel. č.: +420 721 829 612

Chybí mi na vás kontakt ...

(nespokojený občan, 12. 9. 2009 15:37)

Rád bych se k hnutí Nespokojení občané přidal. Ale chybí mi na vás jakýkoliv kontakt. Proč není na těchto stránkách telefonní číslo, mailová adresa, jména členů výboru? Působí to nedůvěryhodně a hodně lidí, kteří by se k vám rádi přidali, to asi odradí.

Kdo zlo podporuje, stává se sám zlem!

(Marie Kindermannová, 2. 9. 2009 23:56)

Vy máte, bohužel, velmi špatné informace na to, abyste nás mohla objektivně soudit. Kdybyste naše stránky pečlivěji prostudovala, zjistila byste, že náhubkový zákon kritizujeme od počátku, tedy od února. V té době nikdo nemohl vědět, že budou nějáké předčasné volby. Rovněž nevím, jak jste přišla na to, že se proklamujeme coby spasitelé národa. Nevím, proč si dovolujete nás zde soudit, když Vy podporujete zločineckou organizaci ODS. Díky lidem, jako jste Vy, má ODS zelenou v rozkrádání státu. Nechápu, jak ještě v dnešní době někdo může volit ODS! Jak toto Vaše jednání můžete zdůvodnit? Generálů a troubů v politice máme již dost! Doporučuji kupovat pouze seriózní tisk. Ve své vděčnosti jste, bohužel, ochotna podporovat politické zločince! Kdo zlo podporuje, stává se sám zlem! Přeji hezký den!

bez nadpisu

(Marta Krejčová, 31. 8. 2009 8:19)

Vy máte bohužel s ČSSD mnoho společného, totiž bezprostředně před volbami brnkat na stejnou notu. Hlavně sami sebe proklamovat za spasitele státu. to už tady kdysi bylo,jsem pamětníkem. Ono dělat generála v době míru,to umí s prominutím každý trouba. Nikdy jsem nebyla zastánce jakékoliv cenzury,ovšem v dnešní době,otevřu li jakékoliv noviny,tak nestačím zírat. Ono je třeba zavést do praxe trochu novinářské etiky,pokud vůbec novináři znají význam tohoto slova.Já jsem prožila komunismus v plné jeho síle a zrůdnosti,a proto jsem šťastná,že jsem se dožila této doby,kdy jsem zodpovědná sama za sebe. Jen pro upřesnění,jsem zdravotní sestra a jsem spokojená.A jsem volič ODS. Přeji hezký den.

vlastní zkušenost s cenzurou novinářů

(Magdaléna Nadzamová, 19. 7. 2009 20:09)

Dobrý den,

chci Vás upozornit na vlastní zkušenost s demokracií.
Snažím se o uveřejnění tohoto případu 9 let.
Jde o velké tunelování VSŽ Košice na Slovensku, nezájem polície i politiků to vyšetřit. Prokuraturu to taky nezajímalo, ministerstvo vnitra, pána Fica, prezidenty. Všichni to odignorovali, novináři taky.
Nemyslím si, že to není zajímavé, ale o jedné novinářce vím, že si nechala zaplatit 50 000 Sk za to, že by pomohla dovršit moji fingovanou "sebevraždu". Mne to zničilo život, nahání mně exekutor kvuli neplacení nájmu a už asi mi vzal i byt, takže Rezešovci o nic neprišli, ale ja jsem zůstala bezdomovcem. Irónii osudu je, že mé fingované sebevraždy chtěli realizovat přes oznámení bytového družstva, které teď po mně chce 700 000 Sk, teď euro. Byly tři pokusy, dvě byli skutečně a střední když jsem odmítla "pomoc" novinářky Plus 7 dní, zrušili.
Samozřejmě se mně snažili nepustit k slovu na veřejnosti, protože byl ještě první pokus v roce 1998 mně ostránit a to skrz lékaře Nemocnice VSŽ v Košicích. Umírala jsem na rakovinu, poslední stádium, měla jsem těžké poškození ´jater a lékáři mi "vesele" předepisovali léky, které se na játra brát nesmí. Pokusili se o to "jenom" 3 x nemluvě o tom, že mně přesvědčovali, že játra mám v pořádku. I když mi to napsali do zdravotní karty a snažili se mně donucováním a hádkou dostat do nemocnice.
Pošlu Vám to mailem, co vše jsem si musela protrpět.
Nejde jen o mně, ale o to, že to, co udělali mně, můžou udělat komukoli jinému.

m.nadzamova@seznam.cz

INTERNETOVÁ PETICE STOP PRO CENZURU!

(marie, 9. 7. 2009 0:33)

Vážení!
Nově vznikla internetová petice proti NÁHUBKOVÉMU ZÁKONU s názvem STOP PRO CENZURU! Pokud nesouhlasíte s tímto kontroverzním zákonem, stačí vyplnit základní údaje v petici. Děkujeme!

www.stopprocenzuru.cz