Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podpisová listina na vyhlášení místního referenda k otázkám:

I. Soulasíte s podnájmem Kamencového jezera společnosti CV RELAX na 50 let?

II. Souhlasíte s převodem činností TSMCH na soukromé subjekty?

III. Souhlasíte s novým parkovacím systémem?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ale jak jinak?

(Jalunda, 28. 5. 2008 19:57)

Myslím, že parkovné je město prostě nucené vybírat, protože pokud se zbaví prosperujících aktivit (třeba i to K.J.) za pro město tak krajně nevýhodných podmínek, je prostě nuceno někde ty prošustrované peníze zase vydělat. Stejně tak jsem osobně přesvědčen, že i v budoucnu realizované sportovní centrum bude další skvělou příležitostí pro přesun veřejných prostředků na soukromé účty. Je to správné..?? Většina obyvatel Chomutova nejspíš řekne: "..není!" Ale.."ale jak jinak" si mají naši radní a další veřejní představitelé donašetřit na svoji životní úroveň^^!!!

Pronájem K.J.

(Hozákovi Anita a Pavel, 27. 5. 2008 17:35)

Nemá cenu si nic nalhávat, co je výhodné pro soukromé subjekty, mělo by být ziskové též pro město. Proč by jinak do toho šli. Pochybuji, že jsou k občanům našeho města tak schovívaví, že by pro nás dělali něco, z čeho by měli mít pouze minimální zisk nebo třeba žádný.Tak proč město která má plno vlastních odborníků, ekonomů,nedá správu zařízení do rukou dobře zaplaceného zaměstnance. Zisk by mohl být přínosem ne pro jednu společnost, ale pro všechny občany.Celá situace se již táhne dlouho, lidé jsou zmatení a vypadá to že vše po čase opět vyšumí. Nebo ?

Nesouhlasím

(Petr Šlechta, 9. 5. 2008 10:12)

Nesouhlasím s pronájmem Kamencového jezera společnosti RELAX na 50 let. Kdo to kdy viděl uzavírat takto nevýhodnou smlouvu na takto dlouho dobu. Nevidím žádný důvod, proč by se město Chomutov mělo zbavovat prosperujících TSMCH. Nesouhlasím s nehoráznými poplatky za parkování, primátorka si asi myslí, že všichni občané vydělávají to co ona.